"Le Quattro Stagioni"

Gratulacje! Jesteś na stronie Ośrodka Wypoczynkowego "Le Quattro Stagioni" w Tleniu. Le Quattro Stagioni jest urokliwym Ośrodkiem Wypoczynkowym mieszczący się w miejscowości Tleń. Swój urok zawdzięcza wyjątkowej lokalizacji, ponieważ usytuowany jest wśród bujnego drzewostanu, kompleksu Borów Tucholskich. Na terenie Ośrodka proponujemy Państwu aktywne metody spędzenia wolnego czasu, do którego zaliczyć można: wycieczki rowerowe, wędrówki szlakami Borów, spływy kajakowe po rzece Wda, Prusina oraz Brda, plac zabaw dla dzieci, gry w siatkówkę. Miłośników wody i słońca zapraszamy nad jezioro "Mukrz". Pięciominutowy spacer doprowadzi nas do niestrzeżonej plaży. Dla mniej doświadczonych pływaków, zaledwie kilkaset metrów dalej oczekują ratownicy. Na strzeżonym kąpielisku można również wypożyczyć różnego rodzaju sprzęt wodny. Więcej o nowym kąpielisku w Tleniu na www.osie.pl

     

Na terenie ośrodka w Tleniu mamy możliwość pełnego relaksu zażywając wdechów pełnych świeżego powietrza. Poranki pełne pozytywnej energii to jedna z wielu chwil które zapamiętasz na długo. Pole do siatkówki plażowej, tenis stołowy, billard, boule, czy gra badmintona to sposoby aktywnego wykorzystania czasu w naszym ośrodku. Posiadamy mini plac zabaw dla dzieci który usytuowany jest w centralnym miejscu obiektu dzięki czemu rodzice przez cały czas mogą obserwować swoje pociechy odpoczywając na tarasie przed domkiem.

Ośrodek jest ogrodzony i dzieci mogą bezpiecznie przebywać na jego terenie.
W szczególnych przypadkach takich jak "deszczowe dni" przydatna staje się udostępniona przez cały okres funkcjonowania obiektu świetlica z TV. Przy świetlicy znajduje się kuchnia, dzięki której jest możliwość przygotowania posiłków dla większych grup.

W centralnym miejscu ośrodka znajduje się kamienny krąg gdzie można palić ognisko i spędzać miło ciepłe wieczory.